Luc Van Parys

2021-04-24T12:06:03+00:00

Luc Van Parys l.vanparys@storme-law.be Geboren te Gent op 3 juni 1948 Doctor in de Rechten UGent (1971) Licentiaat in het notariaat UGent (1971) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de balie te Gent sinds 1 september 1971 Assistent UGent Procesrecht (1971-1977) Voorzitter Plurijus (Vereniging van Europese advocaten, 2003-2013) VAKGEBIEDEN Algemene Aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht Verbintenissenrecht Woninghuur Huwelijk

Marc DeBoel

2021-05-01T09:58:16+00:00

Marc DeBoel m.deboel@storme-law.be Geboren te Gent op 2 februari 1956 Licentiaat in de rechten UGent (1979) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de balie te Gent sinds 1 september 1979 VAKGEBIEDEN Contractenrecht Bancaire zekerheden Bankagenten Bankrecht Faillissementen en gerechtelijke reoganisatie Handelsagentuur Ondernemingen in moeilijkheden Vastgoedrecht Bouwrecht en aanneming Zekerheden - voorrechten - hypotheken

Paul Aerts

2021-05-01T09:59:56+00:00

Paul Aerts p.aerts@storme-law.be Geboren te Bornem op 25 augustus 1954 Licentiaat in de rechten UA (1977) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Gent sinds 1 september 1977 Docent aan de Hogeschool Gent: Departement Handelswetenschappen en Bestuurskunde (vak Milieurecht) Departement Technologie (vak Milieuwetgeving en -administratie) VAKGEBIEDEN Algemeen Administratief en grondwettelijk recht Grondwettelijk recht en

Christine Van Heuverswyn

2017-03-21T15:01:13+00:00

Christine Van Heuverswyn c.vanheuverswyn@storme-law.be Geboren te Gent op 19 april 1961 Licentiaat in de rechten UGent (1984) Licentiaat in het notariaat (1985) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Gent sinds 1 oktober 1984 Assistente (1986-1993), Praktijkassistente (1993-1998) en Praktijklector (1998-2002) Rechtsfaculteit UGent Academisch Consulent Rechtsfaculteit UGent: Vakgroep Burgerlijk recht Vakgebied zekerheidsrecht, zakenrecht en notarieel

Daphné Fevery

2021-05-09T16:46:13+00:00

Daphné Fevery d.fevery@storme-law.be Geboren te Blankenberge op 4 oktober 1967 Licentiaat in de rechten UGent (1990) Hoge Europese Studies aan het Europacollege te Brugge (1991) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Gent sinds 3 juni 1991 Assistent UG Procesrecht (1991-1997) Vorser rechtsfaculteit UGent, vakgroep procesrecht, arbitrage en internationaal privaatrecht (1997-1998) VAKGEBIEDEN Internationaal privaatrecht

Kristiaan Vandenbussche

2021-04-24T12:08:22+00:00

Kristiaan Vandenbussche k.vandenbussche@storme-law.be Geboren te Veurne op 6 juli 1975 Licentiaat in de rechten UGent (1999) Licentiaat in de Fiscale Wetenschappen UGent (2000) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de balie te Gent sinds 1 oktober 2000 VAKGEBIEDEN Ongevallen / schadegevallen en verzekering Onrechtmatige daad Rechten van de Mens Tuchtrecht Douanerechten Vennootschappenrecht - strafrechtelijke aansprakelijkheid Algemeen

Lieven Wijndaele

2021-04-24T12:10:08+00:00

Lieven Wijndaele l.wijndaele@storme-law.be Geboren te Ronse op 10 juni 1981 Licentiaat in de Rechten UGent (2004) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Gent sinds 1 oktober 2004 VAKGEBIEDEN Algemeen Aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht Ongevallen / schadegevallen en verzekering Handelshuur Verbintenissenrecht Woninghuur Algemeen personen- en familierecht Huwelijk - echtscheiding - samenwonen Ouderlijk gezag - afstamming

Soetekin Steverlynck

2021-05-01T09:51:22+00:00

Soetekin Steverlynck s.steverlynck@storme-law.be Geboren te Roeselare op 22 september 1978 Licentiaat in de rechten UGent (2001) Master in European Criminology and Criminal Justice Systems UGent (2002) Getuigschrift Bijzondere Opleiding Cassatieprocedure in Strafzaken (2016) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de balie van Gent sinds 15 maart 2005 Advocaat gespecialiseerd in het jeugdrecht (2006) Erkend bemiddelaar in

Matthias Storme

2022-05-31T13:16:24+00:00

Matthias Storme matthias.storme@storme-law.be Geboren te Gent op 8 juli 1959 Licentiaat in de rechten KU Leuven (1981) M.A. in Philosophy Yale University 1982 Dr. in de rechten KU Leuven 1989 BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Brussel 1987-2013, te Gent sinds 2014 Voorzitter van het Vlaams Pleitgenootschap bij de Balie te Brussel (1995-1996)

Christiaan Beyaert

2021-04-24T09:23:13+00:00

Christiaan Beyaert c.beyaert@storme-law.be Geboren te Gent op 25 juni 1975 Licentiaat in de Rechten UGent (1998) BEROEPSACTIVITEIT Advocaat aan de Balie te Gent sinds 1 oktober 1998 VAKGEBIEDEN Algemeen Aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht Deontologie en professionele aansprakelijkheid Productaansprakelijkheid Handelshuur Verbintenissenrecht Woninghuur Arbitrage Consumentenrecht Handelspraktijken Informaticarecht en e-commerce Intellectueel eigendomsrecht Vereniging - VZW - Stichting

Go to Top